Зустріч для відновлення енергетики: нові горизонти співпраці
Максим Тімченко, керівник ДТЕК, провів важливу зустріч із Катаріною Райх, Федеральним міністром економіки та енергетики Німеччини, на території однієї з теплових електростанцій компанії. Про це Тімченко повідомив у LinkedIn.
“Мені було приємно продемонструвати наші зусилля щодо захисту та відновлення енергетичної інфраструктури України,” – зазначив він.
Тімченко підкреслив, що енергетичне виробництво на цих станціях є критично важливим для протистояння спробам Росії відключити Україну від електроенергії цієї зими.
Він відзначив, що жовтень став надзвичайно складним місяцем для енергетичної системи України, адже, незважаючи на те, що опалювальний сезон ще не почався, російські удари націлюються на генерацію, мережі, а також об’єкти видобутку та зберігання газу.
“Навіть до початку опалювального сезону в Україні, атаки з боку Росії в жовтні були особливо інтенсивними. Удари спрямовувалися на генераційні потужності, мережеву інфраструктуру та газові об’єкти,” – заявив Тімченко.
Він також зазначив, що ДТЕК, поряд із урядом та енергетичним сектором, працює без вихідних для забезпечення стабільного електропостачання.
Тімченко подякував Райх та німецьким енергетичним компаніям за їхню підтримку в відновленні енергетичної інфраструктури України. Він висловив впевненість, що разом з союзниками Україна здолає енергетичний терор.
“Об’єднавшись із нашими європейськими та американськими партнерами, ми подолаємо енергетичний терор Росії та витримаємо важкі часи, що попереду,” – підсумував Тімченко.
Раніше повідомлялося, що протягом тижня енергетики ДТЕК відновили електропостачання для 184 тисяч родин, які залишилися без світла через обстріли.