Розширення української дипломатії в Латинській Америці
21 Липня 2025 20:04
До 2025 року Україна планує створити нові посольства в країнах Латинської Америки, зокрема в Домініканській Республіці, Еквадорі, Панамі та Уругваї.
Про це повідомив Андрій Сибіга, міністр закордонних справ України, під час щорічної конференції керівників дипломатичних місій.
Він зазначив, що окрім нових посольств, Україна також зменшить свою дипломатичну присутність на Кубі, щоб перенаправити ресурси на зміцнення позицій в інших країнах регіону.
Також планується відкриття більше 10 нових консульств до кінця року в таких країнах, як Румунія, Ірак, Італія, Німеччина, Словаччина, а також по два у Франції та Польщі. Водночас, консульства в Анталії та Гданську отримають статус генеральних консульств.