Нічна атака в Києві: знищений склад гуманітарної допомоги
У Києві в ніч на четвер, 31 липня, сталася масштабна атака, яка призвела до знищення складу гуманітарної організації "Blue/Yellow" внаслідок удару дрона.
Про це інформує LRT.
Представники організації підтвердили, що їхній склад у Києві був повністю знищений, а також серйозно постраждали сусідні будівлі.
Цей склад був одним з кількох, які "Blue/Yellow" використовує для тимчасового зберігання гуманітарних вантажів з Литви перед їх відправкою на фронт.
На момент нападу приміщення було майже порожнє – там зберігалися лише засоби захисту (каски, жилети) для працівників і медиків. Організація не зазнала значних втрат.
"В Україні ніхто не може відчувати себе в безпеці від таких атак. Це частина нашої реальності під час війни. Найважливіше, що люди залишилися неушкодженими. Фонд не зазнав великих втрат, тому наша діяльність продовжиться – ми будемо збирати кошти і відправляти їх захисникам України", – зазначила директорка "Blue/Yellow" Лаура Паукште.
Нагадаємо, що в ніч на 24 липня у Миколаєві була атакована база Норвезької народної допомоги, організації, яка займається розмінуванням в Україні.
Також повідомлялося, що мер латвійського міста Огре Егілс Хельманіс отримав поранення в Донецькій області – він опинився в епіцентрі вибуху ракети.