У нічний час російські загарбники вчинили атаку на Дніпропетровську область, внаслідок чого постраждало промислове підприємство, а також кілька житлових будинків і автомобілі. Виникло кілька вогнищ пожеж.
Джерело: голова ОВА Сергій Лисак у Telegram
Пряма мова керівника області: "Внаслідок масованої атаки БпЛА у Павлограді було пошкоджено промисловий об'єкт. Виникло кілька пожеж, які вже ліквідовані рятувальниками. Зачепило також надвірну споруду та лінію електропередач. На щастя, люди не постраждали".
Деталі: Окупанти атакували Нікопольщину з артилерії та FPV-дронів, скинули боєприпаси з БпЛА. У Нікополі та Марганецькій громаді пошкоджено 4 приватні будинки та лінію електропередач. Обійшлося без постраждалих.
На Межівській громаді Синельниківського району противник використав дрон-камікадзе – там було знищено автомобіль.
За словами Лисака, вночі в небі над областю було знищено 11 російських дронів.