25 квітня в Києві оголошено Днем пам'яті – для вшанування жертв масованої агресії Росії проти столиці.
Джерело: мер столиці Віталій Кличко
Пряма мова: "Завтрашній день, 25 квітня, в Києві відзначатимемо як День пам'яті. Це данина пам'яті жертвам жорстокого нападу ворога на наше місто".