У ніч на 12 квітня в Києві відбулись активні дії протиповітряної оборони. Російська атака призвела до виникнення пожеж у Святошинському та Дарницькому районах міста. Двоє громадян постраждали.
Джерело: мер столиці Віталій Кличко
Кличко зазначив: "У столиці ведуться роботи сил ППО. Прошу всіх залишатися в укриттях!"
Детальніше: За словами мера, у Святошинському районі сталася пожежа в нежитлових будівлях, а в Дарницькому – палає приватний будинок.
Пізніше Кличко повідомив про двох постраждалих у Святошинському районі.
О 06:46 у ДСНС повідомили про наслідки атак у Святошинському районі.
Дослівно: "На одній з адрес сталося загоряння в складській будівлі площею 1500 кв. м, пожежу локалізували о 06:22.
На іншій адресі – пожежа у двох складських будівлях площею 1000 та 150 кв. м з частковими руйнуваннями на території промислового підприємства. Локалізація загоряння триває".
Оновлено: Станом на 07:00 пожежі в Святошинському районі локалізовано, повідомили в ДСНС. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків.