Вітання з Днем Гідності та Свободи з окупованих територій
21 Листопада 2025 16:25
Активісти руху опору «Жовта Стрічка» надіслали вітання українцям з нагоди Дня Гідності та Свободи з тимчасово окупованих міст. Фото, які вони поділили, надіслані з Сімферополя, Севастополя, Бахчисарая, Донецька, Мелітополя та Генічеська.
Про це стало відомо від руху опору «Жовта Стрічка».
«Ці зображення є не просто символами. Це тисячі незламних голосів, які, незважаючи на небезпеку та тиск, нагадують світові: МИ — УКРАЇНА!», — заявили представники руху.
Активісти підкреслюють, що українська гідність і свобода залишаються живими, навіть коли країна під окупацією.
«Гідність і свобода існують там, де є мужність залишатися самим собою, навіть у тіні окупації», — йдеться в їхньому повідомленні.
У «Жовтій Стрічці» закликають поширювати матеріали акції разом із основним меседжем: «Східний кордон України — на Луганщині, а південний — у Криму, і це незмінно».