Теплопостачання в Україні: новий сезон 2025
В Україні 13 областей вже почали поступове з'єднання теплових систем із житловими приміщеннями. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.
"В 13 регіонах триває часткове підключення. Інші області також поступово розпочнуть підключення споживачів", – зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій Костянтин Ковальчук.
"На сьогодні понад 55% об'єктів соціальної сфери вже підключено до тепла, серед яких більше 5 тисяч дитячих садків, близько 6 тисяч навчальних закладів та понад 2 тисячі — медичних установ", – додав він.
Загалом для початку опалювального сезону підготували більше 17,5 тисяч котелень та 17 тисяч кілометрів теплових мереж, з яких 340 км було відремонтовано, а також проведено капітальні ремонти та заміни котлів.
Ковальчук зазначив, що цей опалювальний сезон розпочався на фоні безпрецедентних атак ворога на об'єкти енергетичної та теплової інфраструктури. Об'єкти житлового фонду, теплопостачання та водопостачання щоденно зазнають обстрілів.
"Ми очікуємо складну зиму, але технічна готовність підприємств теплопостачання дозволяє розпочати опалювальний сезон. Хочу подякувати всім громадам за зважений підхід до початку сезону опалення", – підсумував він.