Вітаємо з Днем Незалежності України!
Президент Володимир Зеленський виступив перед народом України на Майдані Незалежності, підкресливши, що це місце символізує нашу незалежність.
Це стало частиною його звернення до українців з нагоди святкування Дня Незалежності.
«Ми прагнемо створити Україну, яка матиме силу жити в мирі та безпеці. Щоб наші діти і внуки могли святкувати День Незалежності під своїми прапорами, у спокої й довірі до майбутнього. З вдячністю тим, хто захищав нашу країну в цій війні за незалежність», - зазначив Зеленський.
Він підкреслив, що варто жити заради цієї мети. «Це наш шлях», - додав президент.
Зеленський також зазначив, що Україна ніколи більше не буде під тиском сорому, який «рускіє» називають «компромісом».
«Ми прагнемо справедливого миру. Яке наше майбутнє, вирішувати тільки нам. Це знає весь світ. Україна - рівноправний партнер», - підкреслив він.
На його думку, саме таку Україну він представляв тиждень тому у США.
«Сьогодні США та Європа визнають: Україна ще не виграла, але й не програла. Україна здобула свою незалежність. Вона - не жертва, а борець. Україна не просить, а пропонує. Сильне партнерство та союзництво. Ми кажемо: «Нам потрібен ЄС», але ми також потрібні йому. Це визнають всі», - зазначив Зеленський.
Він запевнив, що Україна досягне стабільного миру.
«Ми отримаємо мир, бо отримаємо гарантії безпеки, які не дозволять нікому навіть думати про напад на нашу країну. Це наша мета, це те, що ми хочемо залишити нашим дітям та внукам: сильну, рівну, європейську, незалежну Україну», - підсумував він.
Нагадаємо, 24 серпня Україна святкує 34-ту річницю проголошення незалежності. Це свято відзначає ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності 24 серпня 1991 року, який закріпив новий статус держави. Цей статус був підтверджений загальнонаціональним референдумом 1 грудня 1991 року, де 90,32% громадян підтримали незалежність. Цього року національне свято святкується в умовах повномасштабної війни, розв'язаної Росією проти українського народу.