Раціональне використання води в Укргідроенерго
У зв'язку з низьким рівнем води у водосховищах, ПрАТ "Укргідроенерго" оптимізує використання ресурсів для підготовки до опалювального сезону.
Про це повідомила прес-служба компанії.
"Цього року ми спостерігаємо найнижчі показники запасів води за останнє десятиліття. Це пов'язано з недостатньою водністю річок", - підкреслюється у звіті.
Крім генерації електроенергії, Укргідроенерго також зобов'язане забезпечувати населення водою. Тому гідроелектростанції повинні тримати певний запас та контролювати рівень води у водосховищах.
"На жаль, рівні води значно нижчі, ніж у попередньому році. Проте компанія робить усе можливе, щоб до осені підготуватися з запасами. Для цього, готуючи гідроелектростанції до зими, Укргідроенерго раціонально використовуватиме воду, щоб накопичити необхідні обсяги у водосховищах", - зазначила прес-служба.
Крім того, Укргідроенерго продовжує роботи з відновлення та забезпечення захисту своїх об'єктів, а також проводить планові ремонти на гідроелектростанціях.
Як повідомлялося раніше, ПрАТ "Укргідроенерго" підписало меморандум про співпрацю з консалтинговою компанією PADECO Co., Ltd для реалізації проекту Канівської ГАЕС.