Зустріч президента з правоохоронцями: нові перспективи
Президент Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками правоохоронних і антикорупційних структур, підкресливши важливість конструктивної співпраці.
Про це повідомив глава держави на своїй сторінці в соцмережах.
Зеленський охарактеризував бесіду як "відверту і продуктивну". За його словами, учасники домовились організувати наступного тижня "глибоку робочу сесію для розробки спільного плану дій". Також через два тижні має бути представлений план дій, що міститиме необхідні кроки для зміцнення України та вирішення актуальних питань з метою забезпечення справедливості та захисту інтересів українців.
Президент поділився спільним фото з усіма учасниками зустрічі.
Пряма мова: "Хочу подякувати всім, хто брав участь у нашій зустрічі: СБУ, НАБУ, САП, НАЗК, ДБР, МВС, генеральному прокурору. Дякую за готовність до командної роботи – заради України. Ми домовились про виключно конструктивну співпрацю.
Ми чуємо голос суспільства і розуміємо, чого очікують люди від державних установ щодо справедливості та ефективності. Обговорили необхідні адміністративні та законодавчі ініціативи для покращення роботи кожної інституції та усунення суперечностей. Ми працюватимемо разом, підтримуючи на політичному рівні".
Чому це важливо: Президент Зеленський досі не згадував про закон від 22 липня, що обмежує повноваження антикорупційних органів, і про протести проти цього закону, які відбулися в урядовому кварталі, фактично "під вікнами" Офісу президента.