Голова Київської ОВА відвідав будівництво нового тимчасового мосту в селі Лебедівка Вишгородського району, який замінить старий під час його ремонту.
Микола Калашник зазначив, що ще місяць тому тут була лише підготовча зона. Наразі вже завершено зведення переправи, яка незабаром відкриється для автомобілістів.
Цей тимчасовий міст зменшить транспортне навантаження в регіоні. Це важливо для безпеки та зручності всіх водіїв, а також для швидкішої логістики для бізнесу. За словами Миколи Калашника, фахівці також почали готуватися до ремонту основного мосту в Лебедівці, що потребує відновлення і має серйозні вагові обмеження.
Планується, що тимчасова переправа буде відкрита наприкінці липня. Після цього основний міст закриють для ремонту, який повинен бути завершений в першій половині наступного року.
«Разом з Державною службою транспорту та Департаментом регіонального розвитку ми робимо все можливе, щоб люди отримали безпечну та зручну транспортну інфраструктуру якомога швидше», — підкреслив Калашник.