Ярослава Магучіх: Нові вершини української легкої атлетики
Легка атлетка Ярослава Магучіх поділилася спогадами про свій рекордний виступ на етапі Діамантової ліги в Парижі, де вона встановила новий світовий рекорд. Вона визнала, що її надихала можливість принести радість людям в Україні.
Про це вона зазначила в інтерв'ю для пресслужби Діамантової ліги.
"Перед спробою я відчувала невпевненість, думала, що не зможу це зробити. Але потім я попросила натовп підтримати мене, і атмосфера на стадіоні була неймовірною.
Я думала про те, яке велике свято в Україні відбудеться, якщо мені вдасться це зробити. Було багато тяжких новин, і я розуміла, що якщо я поб’ю світовий рекорд, то внесу ім’я України в історію легкої атлетики.
Багато людей вважали, що жодна жінка не зможе стрибнути вище 2,09 м, але я відкрила цю можливість.
Коли я стрибнула, спочатку не усвідомила значення цього моменту. Я зрозуміла це лише в жовтні, коли повернулася з тренером в Україну, і Національний олімпійський комітет номінував мене на нагороду "Спортсмен року" та показав відео мого світового рекорду і золотої олімпійської медалі. Це був момент, коли я зрозуміла, наскільки це був чудовий рік", – зазначила Ярослава.
Нагадаємо, що Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту під час етапу Діамантової ліги в Парижі, що відбувся в середині липня минулого року.
Напередодні спортсменка оголосила про своє повернення до офіційних змагань.
Також Магучіх прокоментувала свою підготовку до першого етапу Діамантової ліги.