Музей історії Києва з сумом повідомляє про втрату генеральної директорки Діани Попової.
Джерело: Музей Києва, сторінка Попової
Відомо, що Попова стала керівницею музею після початку війни в Україні.
Вона тривалий час боролася з хворобою і в 2022 році розпочала курс хіміотерапії. У березні 2025 року згадувала, що "переживає найскладніші тижні свого життя".
Цитата: "Вона з гідністю зустрічала виклики цих важких часів, вклала в музей всю свою енергію, залучала підтримку партнерів, надихала команду та прагнула, щоб музейні проєкти були незабутніми!".
Додаткова інформація: Раніше Попова очолювала Департамент культури КМДА, а до цього працювала у бізнесі. Їй було 48 років.