Динамо знову перемогло в УПЛ
У суботу, 29 березня, в рамках 22 туру Української Прем'єр-ліги Динамо здобуло впевнену перемогу над командою Рух, завершивши матч з рахунком 2:0.
Всі голи були забиті в першому таймі, коли команда Олександра Шовковського продемонструвала свою силу.
На 11-й хвилині Віталій Буяльський віддав передачу Владиславу Ванату, який зумів переграти голкіпера і вивести Динамо вперед.
На 30-й хвилині Динамо реалізувало ще одну атаку: Андрій Ярмоленко подав м'яч на дальню штангу, де Буяльський, падаючи, влучив у ворота. М'яч, незважаючи на спробу Дмитра Ледвія, перетнув лінію воріт, і арбітр зафіксував гол.
Команда Рух не змогла протистояти сильнішому супернику, і матч завершився на користь Динамо, яке здобуло п'яту перемогу в останніх шести матчах.
Чемпіонат України з футболу – УПЛ
22 тур, 29 березня
Рух – Динамо 0:2 (0:2)
Голи: 0:1 – 11 Ванат, 0:2 – 30 Буяльський.
Рух: Ледвій – Слюбик, Дідик, Холод (77 Алмазбеков) – Кітела, Притула (56 Фернандо), Підгурський (77 Тлумак), Пастух, Роман (86 Калинець) – Климчук, Карабін (56 Рябов).
Динамо: Нещерет – Караваєв, Попов, Михавко, Дубінчак – Михайленко, Шапаренко (69 Рубчинський) – Ярмоленко (75 Волошин), Буяльський (69 Піхальонок), Ванат (69 Герреро), Кабаєв.
Попередження: Підгурський – Кабаєв.
Динамо відновило свою перевагу в чотири очки над Олександрією, яка також здобула перемогу над Лівим берегом. Шахтар не відстає, перемігши Оболонь.
Рух залишається на дев'ятій позиції в таблиці, маючи 26 очок.