Команди Укрзалізниці та експерти працюють над відновленням онлайн-сервісів без перерви.
Про це інформує пресслужба компанії.
«В безпечному середовищі створено резервну інфраструктуру, підготовлено всі елементи для перезапуску з резервних копій критичних систем, ведеться детальна діагностика бекапів та виявлення усіх потенційно небезпечних елементів. Відновлюються складні зв'язки між різними системами», – йдеться у заяві.
В УЗ зазначили, що каси на всіх вокзалах працюють у посиленому режимі з розширеними графіками. Наприклад, у Києві 24 березня відкрито 18 кас замість звичних 8. Усі поїзди продовжують курсувати за графіком.
Нагадаємо:
Онлайн-системи Укрзалізниці 23 березняпотерпіли від масштабної кібератаки: відновлення всіх систем тривало всю добу та продовжується.
Ключова система продажу квитків Укрзалізниці, на якій працюють усі каси, витримала атаку та зберегла працездатність.