Вшанування Героів: Пам'ятна Стіна в Київському університеті
Сьогодні, в День Захисників і Захисниць України, у корпусі № 1 Київського університету імені Бориса Грінченка було урочисто відкрито пам'ятну стіну, присвячену студентам, випускникам та викладачам, які загинули під час війни з Росією.
На церемонії були присутні викладачі, студенти, військовослужбовці та родичі загиблих. На пам'ятній стіні вшанували 18 представників університету, які віддали своє життя за Україну. В даний час 43 студенти та випускники продовжують службу на передовій, а також 19 викладачів.
Церемонія розпочалася з хвилини мовчання на честь загиблих героїв. Присутні вшанували пам'ять тих, хто поляг в боротьбі за свободу та незалежність України.
«Це не просто пам'ятна стіна, це початок створення меморіалу про війну з Росією. Подвиг наших героїв має бути збережений для наступних поколінь університету, щоб студенти навчилися у вільній країні. Для увіковічення пам'яті наших військових тут незабаром будуть представлені прапори підрозділів, де служать наші студенти та викладачі. Ми пишаємося ними та вдячні за їхній героїзм», – зазначив в.о. ректора Олександр Турунцев.
Також під час відкриття фотовиставки «ВІЙНА. ОБ’ЄКТИВно» були представлені роботи викладачів і студентів університету. Світлини, зроблені на фронті та в тилу, демонструють війну очима тих, хто пережив її на власному досвіді.