Нове майбутнє транспортної інфраструктури Києва
Нове мостове з'єднання стане важливим елементом у розвитку транспортної системи столиці. Подільський міст вже з'єднує обидва береги Києва, однак його роль у забезпеченні транспортної мобільності буде ще більшою в майбутньому.
За інформацією Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, наступний крок — це будівництво з'їзду на Поділ. Це дозволить зменшити навантаження на дорожній рух та покращити комфортність переміщення по місту.
Паралельно триває підготовка до реалізації першої стадії будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену, яка з'єднає обидва береги Києва. Проект передбачає створення ділянки від станції «Глибочицька» до станції «Райдужна».
Лінія включатиме станції «Глибочицька», «Подільська», «Райдужна» та ще три станції в конструкціях мостового переходу. Заплановані пересадкові вузли між станціями «Лук'янівська» — «Глибочицька» та «Тараса Шевченка» — «Подільська». Станцію «Райдужна» побудують на лівому березі.
На даний момент завершено частину підготовчих робіт. Після зведення з'їзду на Поділ розпочнуться роботи, необхідні для запуску метро на Троєщину.
Нагадаємо, що 23 серпня на Подільському мостовому переході повністю відкрили рух усіма смугами в обох напрямках.