З 14 серпня в Києві почне діяти новий реверсний режим, який впроваджено у співпраці з Патрульною поліцією.
Ці зміни викликані необхідністю ремонту мосту, що призводить до значних затримок у русі. Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.
Графік роботи реверсу:
вранці з лівого берега на правий берег працюватимуть 3 смуги, 1 смуга — у зворотному напрямку;
приблизно з 14:00 3 смуги будуть направлені до лівого берега, 1 — до правого;
у вихідні дні — по 2 смуги у кожному напрямку.
У перші дні роботи нового режиму руху за порядком слідкуватимуть патрульні поліцейські.
Департамент закликає водіїв бути уважними до дорожніх знаків, дотримуватись правил дорожнього руху та планувати свої маршрути з урахуванням нововведень.