Візит українського міністра до Польщі: обговорення безпеки та співпраці
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга розпочав свій візит до Варшави, де зустрівся з маршалком Сенату Республіки Польща Малгожатою Кідавою-Блонською. У своєму повідомленні в соціальних мережах він зазначив, що висловив подяку Сенату за підтримку України та українців у Польщі.
"Я інформував пані маршалка про ситуацію на фронті та нещодавнє загострення з боку Росії — систематичні атаки на цивільне населення. Ми також обговорили російські провокації проти країн ЄС і НАТО, а також можливості стримування Кремля", — підкреслив міністр.
Сибіга зазначив, що існує спільне розуміння необхідності "рішучої, сильної та згуртованої відповіді" на такі дії Росії. Він також підкреслив готовність України співпрацювати з Польщею та іншими партнерами, ділитися досвідом та координувати спільні зусилля для протидії агресії.
Сторони відзначили позитивні зрушення у вирішенні складних питань спільного минулого.
"Необхідно активніше комунікувати це суспільствам Польщі та України для зміцнення довіри та добросусідських відносин. Я акцентував на важливості міжпарламентської дипломатії в цьому процесі", — зазначив він.