У Шевченківському районі Києва сталося жахливе вбивство, в результаті якого загинули 38-річна жінка та її 14-річна донька. Обидві жертви були знайдені з ознаками удушення в одній з квартир.
На місці події був виявлений 38-річний чоловік, який, ймовірно, причетний до цього злочину. Він орендував квартиру в цьому ж районі і, врешті-решт, покінчив життя самогубством, стрибнувши з 20-го поверху.
Слідчі органи Шевченківського управління поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України — вбивство двох осіб. Наразі триває розслідування, призначено ряд експертиз для встановлення всіх обставин справи.
Відділ комунікації поліції Києва