Правоохоронці столиці виявили ще одного «блогера», який знімав провокаційні відео, маскуючись під поліцейського. Під час перевірки соцмереж, вони натрапили на кілька роликів, де чоловік у поліцейській формі «патрулює» містом та проводить перевірки документів.
Співробітники Деснянського управління поліції швидко ідентифікували фальшивого поліцейського - ним виявився 22-річний житель Києва.
Поліція притягнула його до адміністративної відповідальності за ст. 184-3 КУпАП – незаконне використання символіки Національної поліції. За це передбачено штраф до 34 000 гривень.
Київська поліція знову звертає увагу громадян на заборону використання форми та символіки поліції! За дане правопорушення неминуче настане відповідальність згідно з чинним законодавством.