У середу, 30 липня, в районі села Лебедівка, що в Вишгородському районі, сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода. Водій Toyota Camry втратив контроль над автомобілем, що призвело до виїзду з дороги та зіткнення з деревом.
Про це повідомила поліція Київщини.
Правоохоронці проводять розслідування, оскільки внаслідок інциденту загинув 62-річний чоловік. У салоні автомобіля перебувала також 57-річна пасажирка, яка отримала травми та була доставлена до лікарні.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу - порушення правил дорожнього руху, що призвело до летальних наслідків. Проте, ймовірно, справа буде закрита через смерть винуватця.
Поліція знову наголошує на важливості безпеки на дорозі і закликає водіїв дотримуватись швидкісного режиму та бути уважними.